Bugünki makalemizde sizlere Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Kasım Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Kasım Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Kasım Yeni Bölüm İzle!…Beyaz Tv’nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Arto’ya gelen sürpriz telefon ortalığı karıştırdı! Seren reaksiyon gösterdi!

Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne sivri dilli yorumcumuz Arto’nun sözleri damgasını vurdu. Hafta sonu Londra’da olan Arto, çok sürpriz bir telefon aldığını dile getirdi. Arto, telefonla yaptığı görüşmenin ayrıntılarını anlattı, Bircan Bali bu izaha ”Arto’dan şok izah” şeklinde izleyenlere tekrar aktardı.

Aslı Enver’den bebek müjdesi! Gebe iddiaları doğru mu?

Geçtiğimiz günlerde evlenen tanınmış kişi oyuncu Aslı Enver, herkesi sevindiren haber geldi. Yapılan iddiaya göre Enver’in bebek beklediği öğrenildi. 12 Kasım’da İkinci kez evlenen güzel oyuncu Aslı Enver, bir hafta içinde iki büyük mutluluk yaşadı. Sade bir merasimle evlenen Enver’in gebe olduğu öğrenildi. Ünlü oyuncudan hamilelik konusunda daha izah gelmedi. Gebelik iddialarının yanmasının hemen peşinden Aslı Enver’in dizi film önerilerine nasıl cevaplayacağı de merak konusu. Diğer taraftan yorumcumuz Seren Serengil, Aslı Enver’in gebeliğin 7. ayına kadar meseleğine devam edebileceğini söyledi.

Arto’nun esprisine Bircan’dan sert tepki! Stüdyoda gergin anlar

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Kasım Yeni Bölüm İzle!