Bugünki makalemizde sizlere Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 9 Kasım Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 9 Kasım Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 9 Kasım Yeni Bölüm İzle!…Beyaz Tv’nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Deniz Akkaya ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

SÜRPRİZ AŞK! Cem Yılmaz’ın yeni sevgilisi bakın kim çıktı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın aşk hayatı konusunda bir iddia sosyal medyada gündeme oturdu. Sosyal medyada günün en çok konuşulan haberine göre Cem Yılmaz’ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. Cem Yılmaz’ın tanınmış oyuncu Seda Akman ile aşk yaşadığı öne sürüldü. 44 yaşında olan Seda Akman Arka Sokaklar, Mermi, Sol Yanım, Suçsuzlar Apartmanı ve Hakim gibi bir hayli dizide rol aldı.

Arto’dan Alişan’ı kızdıracak sözler! / Magazin Turu

Söylemezsem Olmaz olarak Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Problemi filmini masaya yatırdık. Prestij Mevzusu filmi oyuncu kadrosu da çok konuşuldu. Yorumcumuz Seren Serengil’in Alişan’ın film kadrosunda neden olmamasıyla alakalı sorduğu soruya bir diğer yorumcumuz Arto’nun yanıtı Alişan’ı çok kızdıracak.

Bircan Bali ve Arto, Dilek Ertek olayındaki o detayı yakaladı!!!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 9 Kasım Yeni Bölüm İzle!