Bugünki makalemizde sizlere Valencia Coştukça Coşuyor! Kupa’nın İkinci Golü de Valencia’dan! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Valencia Coştukça Coşuyor! Kupa’nın İkinci Golü de Valencia’dan! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Valencia Coştukça Coşuyor! Kupa’nın İkinci Golü de Valencia’dan!… Dünya Kupası 2022 20 Kasım Pazar günü ev sahibi Katar ile Ekvador arasında oynanan mücadeleyle başladı. 19:00’da başlayan Valencia Katar’a 4.dakikada attığı gol tarihe geçmek üzere iken VAR incelemesi sonrasında iptal edildi!

SOSYAL MEDYA REAKSIYONLU!

Attığı gol ile Türkiye’yi ve özellikle Fenerbahçelileri gururlandıran Valencia’nın sevinci uzun sürmedi. Hakem VAR incelemesi sonrasında ofsayt gerekçesi ile golü iptal etti.

İptal kararına sosyal medyada bir hayli taraftar reaksiyon gösteren paylaşımlarda bulundu.

VALENCİA VAZGEÇMEDİ!

2022 Dünya Kupası’nın ilk golü Valencia’dan geldi. İlk golü ofsayta takılan Valencia bu kez penaltıdan attığı golle tarihe geçti.

İKİNCİ GOLÜNÜ ATTI!

Süper Lig’in şuana kadar en fazla gol atan oyuncusu olan Valencia bugün Dünya Kupası’nda da yıldızlaştı. 3 gol atan Valencia’nın bir golü ofsayt olurken Dünya Kupası’nın ikinci golünü de kaydederek tarihe geçti.