Bugünki makalemizde sizlere Yağmur Sarnıç Kimdir? Yağmur Sarnıç Polise Niye Saldırdı? ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Yağmur Sarnıç Kimdir? Yağmur Sarnıç Polise Niye Saldırdı? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Yağmur Sarnıç Kimdir? Yağmur Sarnıç Polise Niçin Saldırdı?… Eski futbolcu Emre Aşık’ın boşandığı eşi Yağmur Sarnıç’ın polis merkezini birbirine kattığı, polis memuruna ağza alınmayacak küfürler savurduğu öne sürüldü. Görüntüler sonrasında gündem olan Yağmur Sarnıç merak ediliyor ve araştırılıyor.

Eski futbolu Emre Aşık’ın boşandığı eşi Yağmur Sarnıç, noterde işlem yaptırdığı sırada ile ilgili arama kararı olduğu anlaşılınca polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, Maltepe Küçükyalı Semti’ndeki 17. Noter’de işlem yaptığı sırada, ile ilgili Düzce 5. Asliye Ceza Mahkemesi’nce suç kanıtlarını bildirmeme suçundan, aranması olduğu anlaşıldı. Noter çalışanları polise bilgi verdi. Olay yerine gelen polis, Sarnıç’ı işlem yapmak üzere polis merkezine götürdü.

Sarnıç, karakola götürüldükten sonra, polis memurlarına zorluk çıkardı. Kendisini yere bırakan Sarnıç, polis memurlarına da müdahale ettiği sırada küfür ve hakaret etti. Kadın memurun tüm gayretine karşın yerden kalkmayan ve hakaretlerine devam eden Sarnıç’a, diğer polisler müdahale etti.

YAĞMUR SARNIÇ KİMDİR?

Galatasaray ve ulusal takımın eski futbolcusu Emre Aşık’ın eşi olarak tanınan Yağmur Sarnıç, 1993 tarihinde dünyaya geldi. Evlendikten sonra “Aşık” soyadını alan Yağmur Sarnıç’ın mesleği ise iç mimarlıktır. 2012 yılında Fransa’da Emre Aşık ile nikah masasına oturdu. 2017’de Sokakta bulduğu yaralı baykuşu veterinere götüren Yağmur Aşık, veterinerle yaşadığı tartışmayla gündeme gelmiş, magazin sayfalarına konu olmuştu.

2018 yılında boşanma kararı alan Emre-Yağmur Aşık çifti 2019 aylarında evliliklerine bir baht daha verme kararı almış ancak ihanet iddiaları hemen peşinden ikili yine boşanma müracaatında bulunmuştu. Yağmur Aşık, boşanma kararı hemen peşinden “Sarnıç” soyadını kullanmaya başladı.