Bugünki makalemizde sizlere Yalı Çapkını 7.Bölüm Yeni Bölüm 4 Kasım Tek Parça Star Tv İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Yalı Çapkını 7.Bölüm Yeni Bölüm 4 Kasım Tek Parça Star Tv İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Yalı Çapkını 7.Bölüm Yeni Bölüm 4 Kasım Tek Parça Star Tv İzle!…Star Tv’de yayınlanan Yalı Çapkını tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yalı Çapkını kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. İzleyicilerin merakla beklediği ve beğenerek izleyeceği ”Yalı Çapkını” her hafta cuma akşam saat 20.00’de Star Tv’de…

Yalı Çapkını 7.Bölüm Yeni Bölüm 4 Kasım Tek Parça Star Tv İzlemek İçin Tıklayınız…

Seyran; Kazım ve Esme’nin küçük kızı. Ablası gibi Antep’in parmakla gösterilen genç kızlarındandır. En az ablası kadar güzel ve eğitimlidir. Okuyup kendi ayakları üzerinde durmanın hayalini kurar. Merhametli, sevgi dolu fakat yeri geldiğinde de hırçınlaşabilen bir kızdır. İnatçılığı ve azmiyle kendi hayatının kontrolünü eline almak için mücadele etmekten katiyen vazgeçmez. 

Sınav Neticeleri Izah etti

Ferit; Halis Ağa’nın torunu, Orhan ve Gülgün’ün küçük oğlu. Ferit şeker hastasıdır. Hem hastalığı hem evin küçük oğlu olması nedeniyle daha çocukluktan itibaren fazlaca şımartılmış ve çoğu isteğine evet denilmiştir. Üniversiteyi ülke dışında okuması nedeniyle de ailenin kaidelerini çok fazla içselleştirememiştir. Bu kaidelerle çatışma halindedir. Yakışıklı, uçarı, deli dolu, eğlenceli ve çapkındır lakin daha hiç aşık olmamıştır. 

Seyran ve Ferit’e “Yusuf Sürprizi” 

Yalı Çapkını 7.Bölüm Yeni Bölüm 4 Kasım Tek Parça Star Tv İzle!