Bugünki makalemizde sizlere Yalı Çapkını 8.Bölüm Yeni Bölüm Star Tv Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Yalı Çapkını 8.Bölüm Yeni Bölüm Star Tv Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Yalı Çapkını 8.Bölüm Yeni Bölüm Star Tv Fragman!…Star Tv’de yayınlanan Yalı Çapkını tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yalı Çapkını kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. İzleyicilerin merakla beklediği ve beğenerek izleyeceği ”Yalı Çapkını” her hafta cuma akşam saat 20.00’de Star Tv’de…

Yalı Çapkını 8.Bölüm Yeni Bölüm Star Tv Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Seyran; Kazım ve Esme’nin küçük kızı. Ablası gibi Antep’in parmakla gösterilen genç kızlarındandır. En az ablası kadar güzel ve eğitimlidir. Okuyup kendi ayakları üzerinde durmanın hayalini kurar. Merhametli, sevgi dolu fakat yeri geldiğinde de hırçınlaşabilen bir kızdır. İnatçılığı ve azmiyle kendi hayatının kontrolünü eline almak için mücadele etmekten asla vazgeçmez. 

Korhan Olmak Mesuliyet İster!

Antepli olan kuvvetli bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına karşın ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

Yalı Çapkını 8.Bölüm Yeni Bölüm Star Tv Fragman!