Bugünki makalemizde sizlere Yargı 43.Bölüm Yeni Bölüm 6 Kasım Kanal D Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Yargı 43.Bölüm Yeni Bölüm 6 Kasım Kanal D Fragman! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Yargı 43.Bölüm Yeni Bölüm 6 Kasım Kanal D Fragman!…Kanal D’nin, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’i buluşturan, Pazar akşamı ekrana gelecek olan, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’da Kaan Urgancıoğlu, ‘Savcı Ilgaz’ karakterine hayat verirken; izleyici Pınar Deniz’i ise ‘Avukat Ceylin’ rolünde izleyecek. Kaan Urgancıoğlu’nun Savcı Ilgaz, Pınar Deniz’in ise Avukat Ceylin’i canlandırdığı “Yargı” Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de…

Yargı 43.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Tanıtımlarıyla heyecan verici bir hikayenin sinyallerinin verildiği dizide Kaan Urgancıoğlu kaidelere sonuna kadar bağlı ve doğrulardan şaşmayan bir Savcı olan Ilgaz’a hayat verecek. Ailesine bağlılığı, soğukkanlılığı ve dürüstlüğüyle dikkat çeken Ilgaz, hayatta bağlı olduğu değerleri sorgulatacak bir olayla karşı karşıya kalacak.

Yalan İfade Ortaya Çıktı!

Bu yüzden Ceylin’le yollarının kesişmesi, ikiliyi dönülmez bir sürece sokacak. Pınar Deniz ise kaide tanımaz ve inandıkları uğruna hudutları zorlamaktan çekinmeyen cevval Avukat Ceylin karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Tuttuğunu koparmasıyla bilinen Ceylin’in aldığı bir dava, genç kadının hayattaki en büyük sınavı olacak.

Yargı 43.Bölüm Yeni Bölüm 6 Kasım Kanal D Fragman!