Bugünki makalemizde sizlere Zuhal Topal ile Yemekteyiz 263.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Tv8 İzle! ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Zuhal Topal ile Yemekteyiz 263.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Tv8 İzle! gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Zuhal Topal ile Yemekteyiz 263.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Tv8 İzle!….Tv8’de yayınlanan yemek yarışması Zuhal Topal ile Yemekteyiz hafta içi her gün sevenleriyle buluşuyor. Ekranların en sevilen ve en çok izleyen yarışması Yemekteyiz tanınmış kişi sunucu Zuhal Topal ile hafta içi her gün saat 16.00’da Tv8’de…

Zuhal Topal ile Yemekteyiz 263.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Tv8 İzlemek İçin Tıklayınız…

Ekranların en sevilen ve en çok izleyen yarışması Yemekteyiz, Zuhal Topal ile TV8 ekranlarında yayınlanacak. TV8’in merakla beklenen yarışması Yemekteyiz, tanınmış kişi sunucu Zuhal Topal ile sevenleriyle buluşuyor. Her hafta yarışmacıların büyük bir gayret sarf ederek yemeklerini rakiplerine sunacak.

Masada Mine’yi Kızdıran Tenkitler

Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine misafir oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın konukseverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor.

Yarışmacılardan Gülşah’ı Şok Eden Düşünce

Zuhal Topal ile Yemekteyiz 263.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Tv8 İzle!