Bugünki makalemizde sizlere Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu? ile alakalı ayrıntılı tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu?…Tv8’de yayınlanan yemek yarışması Zuhal Topal ile Yemekteyiz hafta içi her gün sevenleriyle buluşuyor. Ekranların en sevilen ve en çok izleyen yarışması Yemekteyiz tanınmış kişi sunucu Zuhal Topal ile hafta içi her gün saat 16.00’da Tv8’de…

50 BİN TL’Yİ KİM KAZANDI?

Zuhal Topal’ın da değerlendirmesi ile hafta finalinde en yüksek puanı alarak 50 bin TL’lik ödülün sahibi … oldu.

Ekranların en sevilen ve en çok izleyen yarışması Yemekteyiz, Zuhal Topal ile TV8 ekranlarında yayınlanacak. TV8’in merakla beklenen yarışması Yemekteyiz, ünlü sunucu Zuhal Topal ile sevenleriyle buluşuyor. Her hafta yarışmacıların büyük bir gayret sarf ederek yemeklerini rakiplerine sunacak.

Hazel Rakiplerinden Kaç Puan Aldı?

Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine misafir oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın konukseverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor.

Zuhal Topal’ın da değerlendirmesi ile hafta finalinde en yüksek puanı alarak 50 bin TL’lik ödülün sahibi … oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim Cuma Ödülü Kim Kazandı? Bu Hafta Birinci Kim Oldu?